CD Once a single Rider

1. března 2010 v 19:27 | DJ Volder |  Blogoidní věci
Na CD Altirany si ještě počkáte. Je tu ale CD od mojí maličkosti.

1. Fire and Angels (Original Version) http://ulozto.cz/4142725/fire-and-angels-original-version-.wav
2. DJs Alive (Original Version feat. DJ Dancer) http://ulozto.cz/611116/djs-alive-original-version-.mp3
3. Origin (Original Version feat. DJ Karda) http://ulozto.cz/4142605/origin-original-version-feat.-dj-karda-.mp3
4. I wait on you (Original Dance edit feat. DJ Dancer) http://ulozto.cz/4142266/i-wait-on-you-original-dance-edit-.mp3
5. Orient Night(Original Version) http://ulozto.cz/4142299/orient-night-original-version-.mp3
6. Sanctum (Original Version) http://ulozto.cz/4142546/sanctum-original-version-.mp3
7. 2012 (Original Version) http://ulozto.cz/4142545/2012-original-version-.wav
8. Mania(Original Version) http://ulozto.cz/4142544/mania-original-version-.mp3
9. Freedom (Original Version) http://ulozto.cz/4142607/freedom-original-version-.mp3
10.Sacred (Original Version) http://ulozto.cz/4142608/sacred-original-version-.mp3
11.Rider (Original Version) http://ulozto.cz/4119310/rider-original-version-.mp3
12.Bad Romance (DJ Volder ReMiX Lady Gaga Song) http://ulozto.cz/4142606/bad-romance-dj-volder-remix-lady-gaga-song-.mp3
13.Origin (DJ Volder House Mix) http://ulozto.cz/4142726/origin-dj-volder-house-mix-.mp3
14.Sacred (Extended Remix) http://ulozto.cz/4142859/sacred-extended-remix-.wav
15.Sanctum (DJ Volder Extended Happy RMX) http://ulozto.cz/4142860/sanctum-dj-volder-extended-happy-rmx-.mp3
16.Origin (DJ Volder Soft Remix) http://ulozto.cz/4142861/origin-dj-volder-soft-remix-.mp3
17.Sanctum (DJ Volder Happy ReMiX) http://ulozto.cz/4142858/sanctum-dj-volder-happy-remix-.mp3

Single Rider ke stažení


 

Remix Lady Gaga ode mě je na světě. :)

18. února 2010 v 18:30 | DJ Volder |  Blogoidní věci
Tááák, a to co jsem dlouho sliboval je tady. Remix na písničku Bad Romance. Zatím ještě ne ke stažení ale jen jako video na youtube.com.



Video by sice Oskara nedostalo, jde ale jen o provizorní pavýtvor. V plánu jsem tři verze remixu a video z toho nejlepšího co Lady Gaga natočila.¨
Napište svůj názor na remix. Snesu jakoukoliv slušně řečenou kritiku, zbytek mažu.

Nový single bude remix písničky Bad Romance od Lady Gaga

10. února 2010 v 17:30 | DJ Volder |  Blogoidní věci
Nový single se už blíží. Potíže zažehnány. Půjde o remix písně Bad Romance od Lady Gaga. Remix vytvářela moje osůbka, takže se těšte.
 


Technické potíže a podobné divokosti.

9. února 2010 v 10:56 | DJ Volder |  Blogoidní věci
Nový single je sice na cestě a behěm tří dní bych měl ohlásit o co půjde ale zatím se budoucnost skrývá v mlhách. Díky mému PC, které jde na "dvě věci" (hádejte na jaké). Mimo nového singlu je tu ještě možnost že songy Alitarany zazní živě.
Další informace napíšu, až budu vědět. :)

Posila a další novinky.

12. ledna 2010 v 18:24 | DJ Volder |  Blogoidní věci
Na nový single si ještě pár dní počkáte ale můžu přísahat že to bude stát za to. Je tu nový človíček, který přidá svojí tvorbu. Tou osobou je DJ Party Boy.

Kam dál